Uzsākta biļešu tirdzniecība

No 25. maija Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās ir pieejamas biļetes uz Pasaules mūzikas festivāla Porta vasaras koncertiem.

20. augustā, plkst. 19.00, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā ar programmas “Vidū saule” pirmatskaņojumu vasaras noslēgumu ieskandinās muzikālā apvienība Raxtu Raxti, savukārt, koncerta otrajā daļā būs iespēja baudīt satriecoši daiļskanīgās Fēru salu mākslinieces Eivør jaunāko darbu izlasi no mūzikas ierakstu albuma Segl.

Uz šo koncertu no 25. maija līdz 5. jūnijam biļetes  pieejamas par 20 EUR, pēc tam 25 Eur, savukārt, pasākuma dienā 30 Eur.

Berniem līdz 12 gadu vecumam ieeja par brīvu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!  Jāņem vērā, ka publiskos pasākumus var apmeklēt, uzrādot digitālo sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai infekcijas pārslimošanas faktu, vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments, lai varētu apliecināt sertifikāta un testa rezultātu atbilstību.

20. augustā Brīvdabas muzejā nevakcinētām personām pirms koncerta E. Gulbja laboratorija var nodrošināt Antigēna eksprestestu, cena 24 EUR, izmaksas sedz koncerta apmeklētājs uz vietas, veicot testu. Ja jūms tas ir nepieciešams, lūgums reģistrēties ŠEIT

Berniem līdz 12 gadu vecumam testi nav nepieciešani.

 

 

Atpakaļ